Ekskluzywna propozycja...


Dom Seniora położony jest ok. 450m od morza i 400m od lasu. Jego usytuowanie na wzgórzu, w sąsiedztwie brzozowego zagajnika z sadzawką, stwarza wyjątkową atmosferę.

Obiekt składający się z 17 pokoi jest wiernym odwzorowaniem XIX wiecznych pałaców.

W naszym Domu Seniora, oprócz pomocy w codziennych czynnościach, dbamy, aby mieszkańcy aktywnie spędzali czas wolny.
Stawiając na integrację mieszkańców, przygotowaliśmy obszerny pokój dzienny z kanapą, fotelami, telewizorem. Tutaj można spędzić czas na lekturze, oglądaniu telewizji, grze w warcaby i rozmowach z innymi mieszkańcami.

Przytulne, wygodne i przestronne pokoje są dobrze umeblowane. Łazienki (w każdym pokoju) z prysznicami są czyste i bardzo starannie wykonane. Część pokoi ze wspaniałym widokiem na ogród z zagajnikiem brzozowym i sadzawka, oraz na latarnie morską w Rozewiu. W pogodne dni widać w oddali morze.

Po wyczerpującym dniu zapraszamy do 140m2 salonu na wspólne spędzanie wieczoru przy kominku.

Dla potrzeb naszych Seniorów urządziliśmy piękny ogród na powierzchni ponad 0,5ha. Znajdują się w nim wysokie drzewa, staw, ścieżki spacerowe, miejsce na grila i ognisko, a przed budynkiem przestronny taras. Wszystko to zachęca do wypoczynku i spacerów na świeżym powietrzu Niewielka liczba mieszkańców pomaga tworzyć rodzinną atmosferę, gdzie żaden z Pensjonariuszy nigdy nie jest osamotniony.

Gwarantujemy domowe, smaczne wyżywienie składające się z czterech posiłków dziennie z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb każdego z Pensjonariuszy. Wszystkie posiłki przygotowujemy sami w profesjonalnej kuchni urządzonej zgodnie z zasadami HACCP.

Osoby odwiedzające, chcące pozostać na kilka dni ze swoimi bliskimi, będą miały możliwość skorzystania z apartamentu znajdującego się w naszym pensjonacie.